השם של החברה
יצירת קשר באמצעות Whatsapp

מי אנחנו

אנרג'יקה הנו מותג האופנועים החשמליים הראשון מאיטליה ואחד המתקדמים ביותר בעולם. מפעלי החברה נמצאים במודנה שבאיטליה ואופנועיה נחשבים ליוקרתיים, למוקפדים, המהנים והאיכותיים בעולם התחבורה החשמלי. אנרג'יקה הוקמה על ידי המוחות הטובים ביותר מעולמות הפורמולה 1 ורק העובדים המנוסים ביותר בעולם האופנועים עוסק בהרכבת אופנועי החברה. אופנועי אנרג'יקה, השייכת לקונצרן  Ideanomics , נהנים מההנדסה מקצועית, נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם התחבורה החשמלית ומעוצבים כמו שרק מעצבים איטלקים יודעים, כדי להבטיח ביצועים מסחררים, הנאה מושלמת מהרכיבה ונראות ייחודית שמצעידה את המותג אל העתיד. אופנועי החברה היוו את עמוד השדרה באליפות המוטו E היוקרתית לאופנועי מירוץ חשמליים במסגרת המוטו GP במהלך שלוש עונות. 

 

אודות ליגל אופנועים

ליגל אופנועים, יבואנית אופנועים, אביזרים וציוד רכיבה פרימיום של החברות המובילות והיוקרתיות בעולם. החברה נוסדה בשנת 2008, על ידי אלי ברדה, עם קבלת זיכיון הייבוא והשיווק של אופנועי דוקאטי בישראל. בנוסף למותג דוקאטי האיטלקי, ליגל אופנועים מייצגת בישראל את מותג אופנועי השטח TM רייסינג משנת 2011, את מותג היוקרה BIMOTA משנת 2015 של יצרנית האופנועים המתקדמת בעולם, את מותג אופנועי השטח לילדים YCF משנת 2017, את מותג אופנועי הטריאל המקצועיים SCORPA, את מותג האופנועים החשמליים המתקדמים בעולם ENERGICA מאז שנת 2020 וכן את מותג הפרימיום מסין ZONTES משנת 2021. בנוסף לכך, ליגל אופנועים הנה היבואנית הרשמית של מערכות המתלים המתקדמות והאיכותיות בעולם לאופנועים OHLINS, את מותג מערכות הפליטה TERMIGNONI וציוד הרכיבה של PRO JEANS. 


 

מקצועיות חסרת פשרות

ליגל אופנועים הוקמה על ידי אופנוענים, למען אופנוענים וההנאה שברכיבה. מתוך אמונה זו, קבעה ליגל אופנועים רף גבוה במיוחד של מקצועיות, שירות, טיפול ותמיכה בכל מותגיה ולקוחותיה ללא פשרות. מרכזי השירות נבחרו בקפידה בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר, וכמוהם גם כל מערכי המכירה, הייבוא והשיווק בישראל. ליגל אופנועים נמצאת בקשר ישיר ורציף עם הנהלות כל המותגים מיובאים לישראל, כדי להבטיח שירות, מלאי וחלפים ברמת הזמינות הגבוהה והעדכנית ביותר והנאה רציפה מרכיבה על כל אחד מאופנועי המותגים המיובאים. 


 

שירות אישי

ליגל אופנועים הנה חברה משפחתית הבנויה במוטת שליטה צרה וזו מאפשרת תקשורת מהירה בתוך המבנה הארגוני, מתן מענה מהיר לכל צורך, עניין ושאלה והנהלתה נגישה וזמינה עבור כל לקוחותיה. ליגל אופנועים שומרת על מערך חלפים מלא וזמין אשר מעניק אספקה מידית עם מינימום זמני המתנה לכל צורך ומאפשר לכל לקוח לקבל שירות מלא, מתחילתו ועד סופו בעת ביקור בכל אחד מששת מרכזי השירות. כל צוות החברה, לרבות הצוות הטכני, מחזיק ברמת מיומנות גבוהה בזכות מעבר הדרכות והשתלמויות קפדניות של היצרנים.